Žaidimas "Mažosios asociacijos" | EducoABC.lt

Žaidimai - Žaidimas "Mažosios asociacijos"

  • Gamintojas: Djeco
  • Prekės kodas: DJ08553
šiuo metu sandėlyje nėra
  • Žaidimas Mažosios asociacijos
  • Žaidimas Mažosios asociacijos
16.90€
  • Be PVM: 13.97€

Žaidimai - Žaidimas "Mažosios asociacijos"

Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai. Žaidimo laikas: 10 min.

Pakuotėje: gyvūnėliai (1 triušis, 1 varlytė, 1 karvytė), 3 pasaulių kortelės (daržovių sodas, tvenkinys, pieva), 30 kortelių priklausančių 3 pasauliams.

Naudojimo instrukcija: 

naudoti prižiūrint suaugusiems.

Pasiruošimas: Triušį, karvytę, varlytę ir 3 pasaulių korteles padėkite į stalo centrą. Kortelės išmaišomos ir sudedamos į krūvelę stalo centre.

Žaidimas: Jauniausias žaidėjas apverčia kortelę iš krūvelės. Visi vaikai pažiūri į kortelę ir nusprendžia, kuriam pasauliui ji priklauso. Kai tik vaikai supranta kuriam pasauliui priklauso kortelė, jie turi kuo greičiau čiupti atitinkamą gyvūnėlį ir pastatyti ant atitinkamo pasaulio, kuriam priklauso ištraukta kortelė.

Pirmasis žaidėjas padėjęs reikiamą gyvūnėlį laimi atverstą kortelę. (Pavyzdžiui.: atversta kortelė yra žuvis. Žuvis yra iš varlės pasaulio: tvenkinio. Greičiausias žaidėjas pastatęs varlytę ant „tvenkinio pasaulio“ laimi žuvies kortelę.)

Jei žaidėjas suklysta, jis ankščiau laimėtą kortelę į kortelių krūvelės apačią. (Jei žaidėjas neturi kortelių, nieko neatsitinka).
Tada jauniausiam žaidėjui iš kairės esantis žaidėjas verčia nauja kortelę ir žaidimas tęsiasi, ir t.t.

Kas laimi? Priklausomai nuo to kiek laiko norėsite žaisti, nugalėtojas gali būti: žaidėjas, kuris turi daugiausiai kortelių, kai krūvelėje kortelių nebelieka; žaidėjas, pirmasis laimėjęs 5 korteles

Rekomenduojamas amžius: 2,5-5 m. vaikams

 

Susijusios prekės

Žaidimas "Mažosios asociacijos" - iš kategorijos Žaidimai (EducoABC.lt)